450MXG220MEFCSN22X50
MFR.Part #
450MXG220MEFCSN22X50
JLCPCB Part #
C1584818
Package
Plugin,D22xL50mm
Description
-25℃~+105℃ 1.49A@120Hz 10mm 220uF 22mm 3000hrs@105℃ 450V 50mm ±20% 插件,D22xL50mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS