ELXS3B1VSN391MP50S
Extended
Manufacturer
NCC(Nippon Chemi-Con)
MFR.Part #
ELXS3B1VSN391MP50S
JLCPCB Part #
C1605724
Package
Plugin,D22xL50mm
Description
-25℃~+105℃ 1.59A@120Hz 10mm 22mm 315V 390uF 5000hrs@105℃ 50mm ±20% 插件,D22xL50mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS