450VXS220MEFCSN22X50
MFR.Part #
450VXS220MEFCSN22X50
JLCPCB Part #
C1622077
Package
Plugin,D22xL50mm
Description
-25℃~+105℃ 1.47A@120Hz 10mm 220uF 22mm 450V 5000hrs@105℃ 50mm ±20% 插件,D22xL50mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS