ELXS251VSN681MP50S
MFR.Part #
ELXS251VSN681MP50S
JLCPCB Part #
C1606680
Package
Plugin,D22xL50mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 22mm 250V 3.03A@50kHz 5000hrs@105℃ 50mm 680uF ±20% 插件,D22xL50mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS