16YXF3300MEFC12.5X40
MFR.Part #
16YXF3300MEFC12.5X40
JLCPCB Part #
C5114485
Package
Plugin,D12.5xL40mm
Description
-40℃~+105℃ 10000hrs@105℃ 12.5mm 16V 3300uF 40mm 5mm ±20% 插件,D12.5xL40mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS