450MXG560MEFCSN30X55
MFR.Part #
450MXG560MEFCSN30X55
JLCPCB Part #
C1587465
Package
Plugin,D30xL55mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 2.34A@120Hz 3000hrs@105℃ 30mm 450V 55mm 560uF ±20% 插件,D30xL55mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS