420MXC82MEFCSN25X25
MFR.Part #
420MXC82MEFCSN25X25
JLCPCB Part #
C1601728
Package
Plugin,D25xL25mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 25mm 25mm 3000hrs@105℃ 420V 650mA@120Hz 82uF ±20% 插件,D25xL25mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS