16ZLS2200MEFC10X25
Extended
Manufacturer
Rubycon
MFR.Part #
16ZLS2200MEFC10X25
JLCPCB Part #
C1580040
Package
Plugin,D10xL25mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 16V 2200uF 25mm 6000hrs@105℃ ±20% 插件,D10xL25mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS