450HXG56MEFC20X25
MFR.Part #
450HXG56MEFC20X25
JLCPCB Part #
C1637191
Package
Plugin,D20xL25mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 20mm 25mm 3000hrs@105℃ 450V 56uF 850mA@120Hz ±20% 插件,D20xL25mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS