350LSG6800MNB77X141
MFR.Part #
350LSG6800MNB77X141
JLCPCB Part #
C1586479
Package
Bolt,D77xL141mm
Description
-25℃~+105℃ 141mm 19.74A@10kHz 31.4mm 350V 5000hrs@105℃ 6800uF 77mm ±20% 螺栓,D77xL141mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS