450HXG220MEFCSN30X35
MFR.Part #
450HXG220MEFCSN30X35
JLCPCB Part #
C7021042
Package
Plugin,D30xL35mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 220uF 3000hrs@105℃ 30mm 35mm 450V ±20% 插件,D30xL35mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS