B43501A9277M60
MFR.Part #
B43501A9277M60
JLCPCB Part #
C1606389
Package
Plugin,D30xL35mm
Description
270uF 30mm 35mm 400V ±20% 插件,D30xL35mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS