ELXS451VSN271MR35S
MFR.Part #
ELXS451VSN271MR35S
JLCPCB Part #
C1607830
Package
Plugin,D30xL35mm
Description
-25℃~+105℃ 1.9162A@50kHz 10mm 270uF 30mm 35mm 450V 5000hrs@105℃ ±20% 插件,D30xL35mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS