6.3YXF470MEFCT78X11.5
MFR.Part #
6.3YXF470MEFCT78X11.5
JLCPCB Part #
C1650557
Package
Plugin,D8xL11.5mm
Description
-40℃~+105℃ 11.5mm 250mΩ 3.5mm 300mA@120Hz 470uF 6.3V 6000hrs@105℃ 8mm ±20% 插件,D8xL11.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS