450HXG220MEFCSN30X30
MFR.Part #
450HXG220MEFCSN30X30
JLCPCB Part #
C1668663
Package
Plugin,D30xL30mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 2.59A@10kHz 220uF 3000hrs@105℃ 30mm 30mm 450V ±20% 插件,D30xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS