10YXG1200MEFCT810X20
Extended
Manufacturer
Rubycon
MFR.Part #
10YXG1200MEFCT810X20
JLCPCB Part #
C2940708
Package
Plugin,D10xL20mm
Description
-40℃~+105℃ 10V 10mm 1200uF 20mm 5mm ±20% 插件,D10xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS