350USC180MEFC20X35
MFR.Part #
350USC180MEFC20X35
JLCPCB Part #
C1605437
Package
Plugin,D20xL35mm
Description
-25℃~+85℃ 1.24A@120Hz 10mm 180uF 20mm 3000hrs@85℃ 350V 35mm ±20% 插件,D20xL35mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS