450HXG100MEFCSN22X35
MFR.Part #
450HXG100MEFCSN22X35
JLCPCB Part #
C3723883
Package
Plugin,D22xL35mm
Description
-25℃~+105℃ 100uF 10mm 22mm 3000hrs@105℃ 35mm 450V ±20% 插件,D22xL35mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS