100USC5600MEFC35X45
MFR.Part #
100USC5600MEFC35X45
JLCPCB Part #
C1613746
Package
Plugin,D35xL45mm
Description
-25℃~+85℃ 100V 10mm 3000hrs@85℃ 35mm 45mm 5.75A@120Hz 5600uF ±20% 插件,D35xL45mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS