450HXC330MEFCSN35X40
MFR.Part #
450HXC330MEFCSN35X40
JLCPCB Part #
C1622359
Package
Plugin,D35xL40mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 2000hrs@105℃ 3.374A@10kHz 330uF 35mm 40mm 450V ±20% 插件,D35xL40mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS