35MXC22000MEFC30X50
MFR.Part #
35MXC22000MEFC30X50
JLCPCB Part #
C3722976
Package
Plugin,D30xL50mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 22000uF 3000hrs@105℃ 30mm 35V 4.92A@120Hz 50mm ±20% 插件,D30xL50mm Horn-Type Electrolytic Capacitors