420QXW100MEFR16X31.5
MFR.Part #
420QXW100MEFR16X31.5
JLCPCB Part #
C5115100
Package
Plugin,D16xL31.5mm
Description
-40℃~+105℃ 100uF 16mm 2000hrs@105℃ 31.5mm 420V 690mA@120Hz 7.5mm ±20% 插件,D16xL31.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS