400HXC390MEFCSN35X40
MFR.Part #
400HXC390MEFCSN35X40
JLCPCB Part #
C1612689
Package
Plugin,D35xL40mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 2.56A@120Hz 2000hrs@105℃ 35mm 390uF 400V 40mm ±20% 插件,D35xL40mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS