450HXC150MEFCSN35X25
MFR.Part #
450HXC150MEFCSN35X25
JLCPCB Part #
C3721156
Package
Plugin,D35xL25mm
Description
-25℃~+105℃ 1.49A@120Hz 10mm 150uF 2000hrs@105℃ 25mm 35mm 450V ±20% 插件,D35xL25mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS