70RX30720QDLC12.5X40
Extended
Manufacturer
Rubycon
MFR.Part #
70RX30720QDLC12.5X40
JLCPCB Part #
C1602131
Package
Plugin,D12.5xL40mm
Description
-40℃~+130℃ 12.5mm 4000hrs@130℃ 40mm 5mm 70V 720uF 插件,D12.5xL40mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS