LKG1K272MESCAK
MFR.Part #
LKG1K272MESCAK
JLCPCB Part #
C1609185
Package
Plugin,D35xL25mm
Description
-40℃~+85℃ 1000hrs@85℃ 10mm 25mm 2700uF 35mm 3A@120Hz 80V ±20% 插件,D35xL25mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS