160MXG1200MEFCSN35X25
MFR.Part #
160MXG1200MEFCSN35X25
JLCPCB Part #
C1608578
Package
Plugin,D35xL25mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 1200uF 160V 2.3A@120Hz 25mm 3000hrs@105℃ 35mm ±20% 插件,D35xL25mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS