450BXC4.7MEFCT810X20
MFR.Part #
450BXC4.7MEFCT810X20
JLCPCB Part #
C1596955
Package
Plugin,D10xL20mm
Description
-25℃~+105℃ 10000hrs@105℃ 10mm 20mm 4.7uF 44mA@120Hz 450V 5mm ±20% 插件,D10xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS