10YXG1000MEFC10X12.5
Extended
Manufacturer
Rubycon
MFR.Part #
10YXG1000MEFC10X12.5
JLCPCB Part #
C1597663
Package
Plugin,D10xL12.5mm
Description
-40℃~+105℃ 1000uF 10V 10mm 12.5mm 5000hrs@105℃ 5mm ±20% 插件,D10xL12.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS