400VXG180MEFCSN30X25
MFR.Part #
400VXG180MEFCSN30X25
JLCPCB Part #
C1607647
Package
Plugin,D30xL25mm
Description
-40℃~+150℃ 1.16A@120Hz 10mm 180uF 25mm 30mm 400V 5000hrs@105℃ ±20% 插件,D30xL25mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS