450BXC33MEFCGC16X20
Extended
Manufacturer
Rubycon
MFR.Part #
450BXC33MEFCGC16X20
JLCPCB Part #
C1599409
Package
Plugin,D16xL20mm
Description
-25℃~+105℃ 12000hrs@105℃ 16mm 20mm 33uF 450V 7.5mm 730mA@100kHz ±20% 插件,D16xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS