385MXC270MEFCSN30X35
MFR.Part #
385MXC270MEFCSN30X35
JLCPCB Part #
C3723874
Package
Plugin,D30xL35mm
Description
-25℃~+105℃ 1.15A@120Hz 10mm 270uF 3000hrs@105℃ 30mm 35mm 385V ±20% 插件,D30xL35mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS