25SKV100M8X6.5
Extended
Manufacturer
Rubycon
MFR.Part #
25SKV100M8X6.5
JLCPCB Part #
C88738
Package
SMD,D8xL6.5mm
Description
-55℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 100uF 141.6mA@10kHz 25V 6.5mm 8mm ±20% SMD,D8xL6.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS