63ZLH1500MEFC18X31.5
MFR.Part #
63ZLH1500MEFC18X31.5
JLCPCB Part #
C5115511
Package
Plugin,D18xL31.5mm
Description
-40℃~+105℃ 1.98A@120Hz 10000hrs@105℃ 1500uF 18mm 31.5mm 63V 7.5mm ±20% 插件,D18xL31.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS