450BXC10MEFCT810X16
MFR.Part #
450BXC10MEFCT810X16
JLCPCB Part #
C439907
Package
Plugin,D10xL16mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 10uF 16mm 450V ±20% 插件,D10xL16mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS