200VXG270MEFCSN22X25
MFR.Part #
200VXG270MEFCSN22X25
JLCPCB Part #
C1604793
Package
Plugin,D22xL25mm
Description
-40℃~+150℃ 1.31A@120Hz 10mm 200V 22mm 25mm 270uF 5000hrs@105℃ ±20% 插件,D22xL25mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS