450CXW120MEFR18X30
MFR.Part #
450CXW120MEFR18X30
JLCPCB Part #
C19271109
Package
Plugin,D18xL30mm
Description
-40℃~+105℃ 120uF 18mm 30mm 450V 5000hrs@105℃ ±20% Plugin,D18xL30mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS