420MXH680MEFCSN35X45
MFR.Part #
420MXH680MEFCSN35X45
JLCPCB Part #
C1613751
Package
Plugin,D35xL45mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 2000hrs@105℃ 3.206A@10kHz 35mm 420V 45mm 680uF ±20% 插件,D35xL45mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS