420MXK680MEFCSN35X40
MFR.Part #
420MXK680MEFCSN35X40
JLCPCB Part #
C1582620
Package
Plugin,D35xL40mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 2.22A@120Hz 3000hrs@105℃ 35mm 40mm 420V 680uF ±20% 插件,D35xL40mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS