35YXG470MEFC12.5X16
MFR.Part #
35YXG470MEFC12.5X16
JLCPCB Part #
C1668616
Package
Plugin,D12.5xL16mm
Description
-40℃~+105℃ 12.5mm 16mm 35V 470uF 49mΩ 5mm 6000hrs@105℃ 797.5mA@120Hz ±20% 插件,D12.5xL16mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS