200TXW150MEFR12.5X30
Extended
Manufacturer
Rubycon
MFR.Part #
200TXW150MEFR12.5X30
JLCPCB Part #
C2940689
Package
Plugin,D12.5xL30mm
Description
12.5mm 150uF 200V 30mm ±20% 插件,D12.5xL30mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS