200WXA33MEFCG412.5X16
Extended
Manufacturer
Rubycon
MFR.Part #
200WXA33MEFCG412.5X16
JLCPCB Part #
C1597183
Package
Plugin,D12.5xL16mm
Description
-25℃~+125℃ 12.5mm 16mm 175mA@120Hz 2000hrs@105℃ 200V 33uF 5mm ±20% 插件,D12.5xL16mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS