420MXH220MEFCSN25X30
MFR.Part #
420MXH220MEFCSN25X30
JLCPCB Part #
C1668665
Package
Plugin,D25xL30mm
Description
-25℃~+105℃ 1.28A@120Hz 10mm 2000hrs@105℃ 220uF 25mm 30mm 420V ±20% 插件,D25xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS