160MXG820MEFCSN22X35
MFR.Part #
160MXG820MEFCSN22X35
JLCPCB Part #
C1605815
Package
Plugin,D22xL35mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 160V 2.1A@120Hz 22mm 3000hrs@105℃ 35mm 820uF ±20% 插件,D22xL35mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS