25MXC22000MEFCSN25X50
MFR.Part #
25MXC22000MEFCSN25X50
JLCPCB Part #
C1607664
Package
Plugin,D25xL50mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 22000uF 25V 25mm 3000hrs@105℃ 4.04A@120Hz 50mm ±20% 插件,D25xL50mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS