25ZLH680MEFCCC10X16
MFR.Part #
25ZLH680MEFCCC10X16
JLCPCB Part #
C5114751
Package
Plugin,D10xL16mm
Description
-40℃~+105℃ 10000hrs@105℃ 10mm 16mm 25V 5mm 680uF 968mA@120Hz ±20% 插件,D10xL16mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS