ALC70D750BB550
MFR.Part #
ALC70D750BB550
JLCPCB Part #
C1607517
Package
Plugin,D25xL30mm
Description
-40℃~+85℃ 10000hrs@85℃ 10mm 25mm 30mm 5.733Ω@100Hz 550V 670mA@100Hz 75uF ±20% 插件,D25xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS