420MXH120MEFCSN22X30
MFR.Part #
420MXH120MEFCSN22X30
JLCPCB Part #
C1636387
Package
Plugin,D22xL30mm
Description
-25℃~+105℃ 1.372A@10kHz 10mm 120uF 2000hrs@105℃ 22mm 30mm 420V ±20% 插件,D22xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS