420MXH120MEFCSN22X25
MFR.Part #
420MXH120MEFCSN22X25
JLCPCB Part #
C1605980
Package
Plugin,D22xL25mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 120uF 2000hrs@105℃ 22mm 25mm 420V ±20% 插件,D22xL25mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS