LGG2C681MELZ30
MFR.Part #
LGG2C681MELZ30
JLCPCB Part #
C1589785
Package
Plugin,D22xL30mm
Description
-40℃~+105℃ 1.5A@120Hz 10mm 160V 2000hrs@105℃ 22mm 30mm 680uF ±20% 插件,D22xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS